aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Jesteśmy producentem wysokiej jakości materacy Sweetsen.pl. Oferujemy komfortowe produkty, w wysokim standardzie, na których wypoczniesz w idealnych warunkach. Sweetsen.pl gwarantuje regenerujący sen i pełen energii poranek. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać odpowiedni model materaca, dopasowany do Twojej wagi i preferencji.

fot. KKT Kamienna Góra

Kamiennogórski Klub Tenisowy zaprasza na Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Powiatu Kamiennogórskiego.
Turniej zostanie rozegrany w dniach 2-4 października 2020 r. (najbliższy weekend) na kortach tenisowych nad zalewem w Kamiennej Górze.

Do sprzedania - używane wózki widłowe

Magazynier - operator wózka widłowego

fot. wp

Pozwól sobie i swoim domownikom na odrobinę relaksu. Wystarczy tylko kilka drobiazgów, żeby surowe wnętrze stało się przyjaznym źródłem domowego ogniska. Zobacz co będzie Ci potrzebne.

fot. wp

Kiedy lato zmierza ku końcowi, coraz więcej czasu spędzasz w domu. Ciepło kominka czy blask świec oraz towarzystwo ulubionej herbaty podczas chłodnej jesieni okazują się być jednymi z najlepszych sposobów na spędzanie czasu w chłodne dni. Brak słońca i ciepła nie musi jednak odbierać Ci magii płynącej z podziwiania bajkowych widoków. Wystarczy, że stworzysz swoje własne miejsce z duszą. Podpowiemy, jak stworzyć ogród zimowy, który niejednokrotnie zachwyci!

fot. lh

Decydując się na takie instalacje, które będą mieć wpływ na jakość życia w obrębie wszystkich pomieszczeń, warto zwracać uwagę na to, czy są one w pełni bezpieczne. Dotyczy to nie tylko sposobu ich użytkowania, ale również tego, czy nie są one szkodliwe dla zdrowia. Wybierając ogrzewanie elektryczne na podczerwień, nie trzeba się obawiać o dobre samopoczucie swoich najbliższych.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.zatrudni
INFORMATYKA

kapliczka

W Krzeszowie odtworzona została jedna z kapliczek tworzących drogę procesyjną “Pięciu radości św. Anny”. Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich, dzięki grantowi z LGD Kwiat Lnu, odtworzyło kapliczkę “Narodzenie NMP”.

Źródło: pixabay.com

Pożyczki pozabankowe, chociaż przez pewien czas kojarzyły się raczej ze złą prasą, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego: w naszym życiu jest przecież wiele sytuacji, w których potrzebujemy pieniędzy: z powodu niespodziewanego wydarzenia, choroby czy wypadku, ale też z powodów czysto przyziemnych, jak remont kuchni, wyjazd na wakacje czy konieczność naprawy samochodu. Nie na wszystko jesteśmy w stanie się przygotować, ale w sytuacjach podbramkowych z pomocą przychodzą nam właśnie pożyczki. Sprawdź rodzaje pożyczek i przekonaj się, która z nich najbardziej ci odpowiada.

1. Rodzaje pożyczek: na którą warto się zdecydować?

2. Pożyczki pozabankowe: co warto wiedzieć?

REKLAMA