aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. LH

Posiadanie własnego domu jest bez wątpienia spełnieniem marzeń bardzo wielu osób. Jednym z ważniejszych aspektów kupna owego domu jest jego lokalizacja. Na ten temat można oczywiście wiele dywagować. Niemniej jednak tutaj mowa jest o Wrocławiu i to nie bez powodu. Miasto to bowiem to bardzo różnorodne i bardzo rozbudowane możliwości dla każdego bez wyjątku.


Na rynku nieruchomości znajdują się tutaj bardzo różnorodne inwestycje, bardzo różnorodne domy. Wrocław to miasto, w którym można zakupić dom położony niemalże w samym centrum, przy jakiejś bardziej ruchliwej ulicy. Można jednak z powodzeniem zakupić dom w jednej z cichych dzielnic. Tym samym lokalizacja danej inwestycji może pozwalać przebywać blisko centrum przy jednoczesnym korzystaniu z uroków naturalnych krajobrazów, przyrody oraz ciszy. W sposób szczególny wskazuje się tutaj na jedną szczególną inwestycję. To bardzo nowoczesne domy. Krzyki to ich lokalizacja, chociaż bardziej właściwym będzie powiedzenie, iż jest to dzielnica Brochów zwana niegdyś właśnie Krzyki. 
Inwestycja inteligentna
Inwestycja o nazwie Osiedle Scandi firmowane przez dewelopera Scandi Home jest nie tylko bardzo nowoczesna, usytuowana w idealnym położeniu, ale ponadto pozwala mówić o rozwiązaniach ekologicznych oraz energooszczędnych. Wszystko dzięki temu, że w każdym z domów zastosowano system Scandi Smart. Tenże system sprowadza się do następujących elementów:
- bezzłączkowy system instalacyjny do minimum ograniczający możliwość wystąpienia awarii w instalacjach,
- technika ciepłego montażu pozwalająca maksymalnie ograniczyć możliwość wystąpienia mostków cieplnych,
- system zarządzania urządzeniami domowymi przy pomocy jednego centralnego sterownika lub też przy pomocy specjalnej aplikacji. W takim przypadku mowa jest o sterowaniu zdalnym. 
Te wszystkie elementy powodują, że ów dom wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do tego, aby nie powodować szkodliwego wpływu na środowisko naturalne oraz aby móc zmniejszyć koszty eksploatacji budynku.
Inwestycja w idealnej lokalizacji
Scandi Home to nie tylko rozwiązania pozwalające dbać o środowisko i oszczędzać pieniądze. Są to bowiem nowoczesne domy we Wrocławiu, które są idealnie usytuowane. Z jednej strony bowiem znajdują się one na granicy Parku Brochowskiego - rozległego kompleksu zielonego, który pozwala się wyciszyć, wybrać na spacer, a jednocześnie też jest świetnym miejscem na uprawianie różnych form rekreacji. Inną kwestią jest również to, że owa inwestycja zlokalizowana jest w odległości około pięciu kilometrów od centrum miasta. Tym samym można mówić o bliskości miejsc pracy, szkół, sklepów oraz innych bardzo użytecznych miejsc. Nowe domy Wrocław posiada w bardzo wielu miejscach, aczkolwiek to właśnie ta lokalizacja wydaje się być wręcz idealną. Należy również dodać, że w pobliżu domów, w pobliżu tego osiedla dostępne są szkoły, żłobki, przedszkola czy też sklepy. Tym samym jest to kolejny argument pozwalający uznać tę inwestycję za idealną.
Dom, o jakim się marzy
Ta inwestycja jest spełnieniem marzeń wielu ludzi. Są to bardzo atrakcyjne i nowoczesne oraz funkcjonalne nowe szeregówki. Wrocław mimo swojej rozległości, w żadnej innej dzielnicy nie posiada nieruchomości skupiającej tak wiele zalet. Każdy dom daje możliwość dowolnego aranżowania wnętrza. To wszystko dzięki temu, że został on stworzony na wzór stylu skandynawskiego. Daje to ogromną przestrzeń nie tylko wewnątrz domu, ale również na zewnątrz. W tym miejscu charakterystycznym elementem na pewno jest bardzo piękny, kamienny taras, na którym można ustawić stoli, fotele czy też zawiesić hamak. Ponadto również teren przylegający do domu to około 350 metrów kwadratowych wyłącznie na użytek właściciela domu.
Wrocław to rozległe miasto jak również bardzo rozległy rynek nieruchomości. Nie każda lokalizacja jednak i nie każda inwestycja mieszkaniowa warta jest bliższego zainteresowania. Osiedle Scandi tymczasem jest inwestycją, jaka budzi ogromne zainteresowanie zarówno ze względu na swoją nowoczesność, wykorzystywanie nowoczesnych technologii, inteligentne rozwiązania oraz idealną wręcz lokalizację. Tym samym Scandi Home to bez wątpienia jeden z najlepszych, na pewno czołowy deweloper. Wrocław zaprasza do siebie, gdyż jest to miasto rozwojowe, otwarte na ludzi dynamicznych, którzy jednocześnie też kochają naturę. Zaprasza, by tutaj żyć, pracować, by tu realizować swe marzenia, w tym również te o swoim własnym domu, o posiadaniu swojej własnej nieruchomości w jakiejś idealnej wymarzonej lokalizacji.

 

REKLAMA