aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Chełmsko Śląskie - Tkacze

Przez cały weekend w Chełmsku Śląskim powstaje film "Tkacze". Występują m.in. mieszkańcy wsi.

Sierpień z CBK

dzpnDruga runda piłkarskiego Pucharu Polski rozegrana zostanie 19 sierpnia. W grze pozostała jedna drużyna z powiatu kamiennogórskiego.

fot. insitu

Filmowe nowości, specjalne pokazy, festiwale: wszystko w wirtualnej sali Kinoteatru ZDROWIE Sokołowsko na platformie MOJEeKINO.pl
https://www.mojeekino.pl/show/kino-zdrowie-sokolowsko

Chełmsko Śląskie - Skrawek

W najbliższą niedzielę (9 sierpnia) w pracowni Skrawek w Chełmsku Śląskim odbędą się warsztaty GLASS UPCYKLING, czyli tworzenia dekoracji ze szkła z odzysku.

Po zmianie prezesa spółki Sanikom wczoraj rezygnację z funkcji wiceprezesa złożył Grzegorz Szmajdziński.

III Memoriał Józefa Michałczaka

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Kamienna Góra "Miasto" zaprasza na III Memoriał Józefa Michałczaka - nocne zawody feederowe.

 radni

Radni miasta Kamienna Góra zebrali 1500 zł, które przekazali pogorzelcom ul. Bohaterów Getta. Pieniądze potrzebne są na remont mieszkania.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Dzisiaj (czwartek, 6 sierpnia) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyły się wakacyjne zajęcia "W poszukiwaniu mandragory".

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

 kino

Kino za Rogiem prosi o rezerwację telefoniczną, bądź przez messengera kina biletów na seanse. Tel. 75 610 60 15. Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo widzów do kina zapraszamy w maseczkach i w ograniczonej liczbie do 12 osób. W razie dużego zainteresowania seanse są powtarzane w dogodnych dla widzów terminach. Istnieje również możliwość rezerwacji kina i seansu- cena 100 zł.

fot. UG Pielgrzymka

W dniu wczorajszym w Urzędzie Gminy w Pielgrzymce odbyło się spotkanie z udziałem włodarzy 16 gmin - wspólników Spółki Sanikom w Lubawce: burmistrzów Bolkowa, Jawora, Lubomierza, Lwówka Śląskiego, Świerzawy, Wlenia, Wojcieszowa, Złotoryi i wójtów Marciszowa, Męcinki, Mściwojowa, Starej Kamienicy, Wądroża Wielkiego, Zagrodna, Złotoryi, Pielgrzymki. W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Miasta Chojnów Jan Serkies.

strazPrzy ul. Bohaterów Getta w Kamiennej Górze, między dworcem a szpitalem, doszło do zadymienia w jednym z lokali mieszkalnych.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA