aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

zusOsoby, którym ZUS przelewa emerytury lub renty na konto bankowe w Skok Stefczyka musza najpóźniej do 17 stycznia 2020 roku złożyć dyspozycje wypłat z nowym numerem konta. Jest to efekt zmiany numeru kont w Skok Stefczyka. Wniosek złożony w ZUS musi zawierać podpis osoby uprawnionej do jego zgłoszenia tj. właściciela konta lub jego pełnomocnika.

Lubawka - ul. Wodna

Wokół karczmy przy ul. Wodnej w Lubawce ustawione zostało nowe ogrodzeniu mające uniemożliwić dostęp do budynku. Na więcej prac trudno jednak liczyć.

fot. ZSS Kamienna Góra

Dzisiaj (środa, 11 grudnia) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze jeszcze bardziej niż dotychczas zapachniało świętami… w ramach programu edukacyjnego "Trzymaj formę!" zorganizowany został Dzień Pomarańczy.

Nadzór prawny wojewody uchylił uchwałę kamiennogórskiej rady miasta w sprawie przyjęcia zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Parkowej, Wojska Polskiego, Kościuszki, Skłodowskiej.

fot. ZSS Kamienna Góra

W piątek (6 grudnia) grupa uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięła udział w zajęciach integracyjnych w ramach międzynarodowego projektu „Poznajemy nasze regiony”.

policja Kamienna Góra

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 23-letni kamiennogórzanin, którego zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

Lubawka - Mikołaj

Dzisiaj (piątek, 6 grudnia) na terenie gminy Lubawka ciężko pracował Mikołaj. Podobnie jak w poprzednich latach widziany był w mieście i na terenie wsi.

Lubawka - Okonek - Mikołaj

Młodych wędkarzy z Lubawskiej szkółki Okonek odwiedził dzisiaj (piątek, 6 grudnia) Mikołaj.

Kamienna Góra - Biała Wstążka

Dzisiaj (czwartek, 5 grudnia) w ramach ogólnoświatowej kampanii "Biała Wstążka" na ulicach Kamiennej Góry młodzież wręczała przechodniom wstążeczki oraz ulotki.

Stara Białka

Dzisiaj (czwartek, 5 grudnia) odbył się odbiór techniczny wyremontowanej drogi powiatowej w Starej Białce.