aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Marciszów - serce

W Marciszowie zamontowany został pojemnik, w którym zbierane będą plastikowe nakrętki. Wczoraj identyczna konstrukcja stanęła w Kamiennej Górze.

fot. via relacja video z sesji

Dzisiaj (czwartek, 1 października) miała odbyć się nadzwyczajna sesja rady miejskiej w Lubawce. Jedynym tematem miały być zmiany w budżecie.

Kamienna Góra - pojemnik na nakrętki

Przed budynkiem starostwa w Kamiennej Górze (ul. Sienkiewicza) zamontowany został dzisiaj (środa, 30 września) pojemnik w kształcie serca. Można do niego wrzucać plastikowe nakrętki.

Kamienna Góra - MPWiK

Dzisiaj (środa, 30 września) Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kamiennej Górze odebrało nowy samochód, który dostosowany jest do przepychania i czyszczenia instalacji kanalizacyjnej.

zusFirmy, które miały długi w ZUS nie były zwalniane z płacenia składek. Obecnie dla niektórych z nich jest taka możliwość. Po wydaniu przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów dodatkowych wyjaśnień ze zwolnienia z opłacania składek skorzystają kolejni przedsiębiorcy. Sprawa może dotyczyć nawet ok. 17 tys. firm.

Dzisiaj (wtorek, 29 września) odbyła się XXII Sesja Rady Powiatu. Główna część obrad dotyczyła placóek oświatowych prowadzonych przez starostwo.

Krzeszów - ekopostojownia

Dzisiaj (wtorek, 29 września) odbyło się oficjalne otwarcie Ekopostojowni, nowego miejsca w Krzeszowie, w którym mogą odpocząć rowerzyści.

Kamienna Góra ZSZiOGrupa nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nagrodzona został przez prezydenta Polski za Długoletnią Służbę.

zus Przedsiębiorcy, którzy nadpłacili składki do ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych będą mogli je odzyskać i skorzystać z pełnego zwolnienia ze składek z powodu pandemii.

mroz

Niemiła niespodzianka dzisiaj rano spotkała część kierowców na terenie powiatu kamiennogórskiego.

REKLAMA