aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policja Kamienna Góra

Policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego. Tym razem mężczyzna wpadł gdy będąc pod wpływem alkoholu zajmował się dwójką dzieci. Przed policjantami schował się w piwnicy.

 

To już trzeci poszukiwany zatrzymany w przeciągu dwóch dni przez kamiennogórskich policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące pijanych rodziców, opiekujących się dwójką dzieci. Funkcjonariusze powiadomieni zostali przez kuratora społecznego, który sprawdzał sytuację tej rodziny i podczas wizyty w ich mieszkaniu, wyczuł zapach alkoholu od rodziców. 38- latek wiedząc, że jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary za oszustwo komputerowe, tuż przed przyjazdem policjantów uciekł z domu. W wyniku szybko podjętych czynności i dobrej znajomości budynku, policjanci odnaleźli mężczyznę schowanego w piwnicy.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości rodziców okazało się, że oboje są nietrzeźwi. Kobieta miała prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, mężczyzna nieco ponad dwa promile. 38 - latek trafił do aresztu, a dzieci pod opiekę trzeźwej cioci. Policjanci teraz będą prowadzić czynności w kierunku ewentualnego narażenia dzieci na utratę życia lub zdrowia.

asp. Paulina Basta
KPP Kamienna Góra

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA