aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. LZS Pagaz Krzeszów

Po wznowieniu rozgrywek młodzi piłkarze z Krzeszowa oraz piłkarze gości będą mogli korzystać z gruntownie zmodernizowanych pomieszczeń sanitarnych w budynku LKS Pagaz Krzeszów.

dzpnDolnośląski Związek Piłki Nożnej podał datę wznowienia rozgrywek piłkarskich lig przez siebie prowadzonych.

fot. FB / K. Tabaka

Jak informuje Krzysztof Tabaka z marciszowskiego Bobra ktoś jeździł samochodem po jednym z piłkarskich boisk.

dzpnDolnośląski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami Ministra Zdrowia, czasowo zawiesza rozgrywki IV ligi oraz klas niższych.

Kolejka 21 - 13-14 marca

Orzeł Lubawka : Piast Żerniki (Wrocław)

Piłkarze Orła Lubawka rozegrali pierwszy mecz w rundzie wiosennej na własnym boisku. Z powodu ograniczeń koronawirusowych mecz odbył się bez udziału kibiców. Najwierniejsi fani lubawskiej drużyny obserwowali mecz zza płotu.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

W sobotę 6 marca 2021 odbył się IV Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki ZGIERZ CUP w kategorii „dwójek”. W zawodach uczestniczyły 33 zespoły z 6 województw: łódzkiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Wśród nich była ekipa AMS Mini Volley Kamienna Góra.

Orzeł LubawkaOd spotkania z AKS Strzegom rundę wiosenną IV ligi piłki nożnej rozpoczęli dzisiaj (sobota, 6 marca) piłkarze Orła Lubawka.

Program Klub 2021

Ministerstwo Sportu prowadzi nabór na tegoroczną edycję Rządowego Programu „KLUB”. Program skierowany jest do klubów sportowych (działających w formie stowarzyszenia), których podstawowym celem działalności statutowej jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz uczniowskich klubów sportowych.

fot. Fight CLub Lubawka

W niedzielę (28 lutego) zawodnicy Fight Club Lubawka walczyli w Ogólnopolskim Turnieju Karate ICHIBAN CUP 2 w Kątach Wrocławskich.

REKLAMA