aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Orzeł Lubawka : Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Orzeł Lubawka rozpoczął dzisiaj (czwartek, 15 sierpnia) sezon w wałbrzyskiej klasie okręgowej. W inauguracyjnym meczu podejmował Zamek Kamieniec Ząbkowicki.

 

Gospodarze rozpoczęli spotkanie odważnie. Od pierwszego gwizdka atakowali. W 6' Marcin Michnicki z 20 metrów strzelił nad bramką Zamku. Po 10 minutach goście opanowali sytuację na boisku i rozpoczęli ataki. W 11' Melis Shaveddinov przelobował Grzegorza Gruszkę, ale trafił w boczną siatkę. W 16' po strzale z ostrego kąta, piłka przeleciała wzdłuż bramki Orła. W 25' Marcin Michnicki z narożnika pola karnego posłał piłkę nad bramką gości. W 43' Krzysztof Musiał strzelał z 16 metrów. Bramkarz złapał piłkę. W 46' z boiska, z powodu kontuzji, musiał zejść Grzegorz Gruszka, zastąpił go Marcin Malczewski. Pierwsza połowa była wyrównana. Obie drużyny miały problemy ze zgraniem i dokładnością podań.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście. W 55' lekki strzał z dystansu oddał jeden z zawodników gości, po niepewnej interwencji bramkarz i obrońców piłka wpadła do bramki. Po stracie gola Orzeł przyspieszył. Miał przewagę na boisku. W 62' gospodarze wykonywali rzut rożny, piłka dotarła na środek pola karnego i w zamieszaniu celny strzał oddał Ryszard Bejnarowicz. W 68' szansę na zdobycie gola miał Gracjan Głowacki. Po rzucie rożnym próbował pokonać bramkarza strzałem głową. Trafił prosto w niego. W 80' w poprzeczkę trafił Marcin Michnicki. Kolejną akcję Orła (81') celnym strzałem zakończył Krzysztof Musiał.

Orzeł Lubawka : Zamek Kamieniec Ząbkowicki - 2:1 (0:0)

Skład Orła: Grzegorz Gruszka (46' Marcin Malczewski), Rafał Grzelak, Grzegorz Wroczyński, Ryszard Bejnarowicz, Krzysztof Musiał, Gracjan Głowacki, Karol Królak, Kamil Duda (78' Łukasz Wincza), Tomasz Szyszka, Marcin Hadała (46' Kacper Schabiński), Marcin Michnicki (86' Arkadiusz Walczak).

Skład Zamku: Arkadiusz Sadowski, Łukasz Ścigaj, Karol Zalewski, Kamil Sienkiewicz, Jakub Nowak, Krystian Burczak, Wiktor Chamerski, Melis Shaveddinov, Mateusz Sopuch, Wojciech Brzózka, Krzysztof Kusowski, rezerwowi: Radosław Deryłko, Jakub Nowakowski, Marcin Skubisz, Łukasz Arendarski.

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA