aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Prezentujemy listę kandydatów starających się o mandaty poselskie w okręgu nr 1, którego częścią jest powiat kamiennogórski. Spośród wszystkich kandydatów w okręgu posłami zostanie 12 osób.

 

Podczas głosowania (13 października) przy nazwisku swojego kandydata należy postawić x. O podziale mandatów decydować będzie przekroczenie progu wyborczego, liczba głosów oddanych na listę, a w ramach listy liczba głosów oddanych na konkretnego kandydata. Miejsce zajmowane na liście nie ma znaczenia.

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŻUK Stanisław Adam menedżer Zawidów nie należy do partii politycznej
2 SAMBORSKI Tadeusz emeryt - historyk Rogów Legnicki członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
3 SZCZĘSNA Mariola wyższy urzędnik samorządowy - burmistrz Mojesz członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4 ROJEK Andrzej lekarz- specjalista ortopedii Zgorzelec nie należy do partii politycznej
5 LASKOWSKI Stanisław przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta Jawor członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6 JURKOWSKI Artur Andrzej wyższy urzędnik samorządowy - wójt Ruszowice członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 RAK Zofia emeryt - nauczyciel Gryfów Śląski członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
8 PIOTROWSKI Wiktor Marian emeryt - lekarz Jawor nie należy do partii politycznej
9 BRZOZOWSKA Bożena Maria radca prawny Dziwiszów nie należy do partii politycznej
10 BURDYNA Olga emeryt - kucharz Żeliszów nie należy do partii politycznej
11 WRONA Maria emeryt - rolnik Cichobórz członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
12 STANKIEWICZ Cecylia Ewa emeryt - menedżer Chróstnik nie należy do partii politycznej
13 SADOWSKI Roman Edward nauczyciel Bolków członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14 GRZYB Stanisław emeryt - przedstawiciel władzy samorządowej Nowa Wieś Grodziska członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15 MATYS Waldemar Andrzej lekarz dentysta Lubawka członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne
16 SALATA Romuald Piotr emeryt - górnik Bogatynia nie należy do partii politycznej
17 KRASOWSKI Marcin Karol informatyk Lubin członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
18 TUCHOWSKA Kazimiera Zofia emeryt - technik rolnik Wilków-Osiedle członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
19 IMIELSKI Mariusz Janusz emeryt - policjant Opolno Zdrój członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne
20 ŁASICA Bartosz rolnik Nawojów Łużycki członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
21 OTROCIUK Barbara księgowa Bogatynia członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
22 BUKAT Eugenia technolog zbiorowego żywienia Jelenia Góra nie należy do partii politycznej
23 GNAT Stanisław robotnik budowlany Sucha Górna nie należy do partii politycznej
24 SUPIERZ Leszek Józef menedżer Kowary członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 LIPIŃSKI Adam Józef ekonomista Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 WITEK Elżbieta Barbara parlamentarzysta Jawor członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 MACHAŁEK Marzena Anna parlamentarzysta Jelenia Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 KUBÓW Krzysztof Jan parlamentarzysta Lubin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 ZUBOWSKI Wojciech Michał parlamentarzysta Głogów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 SZYMAŃSKA Ewa Zofia biegły rewident Legnica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 ZEMBIK Teresa nauczyciel informatyki/ technologii informacyjnej Lubań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 BABUŚKA Adam przedstawiciel władzy samorządowej - Starosta Nowa Wieś Legnicka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 RYPIŃSKI Józef fizyk Jelenia Góra członek partii politycznej: Solidarna Polska
10 POGODA Szymon Marek kierownik biura Bolesławiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 MARCINIAK Wojciech filolog Sobin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KARWAN Jacek prezes Gierałtowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KREDKOWSKI Andrzej nauczyciel religii w szkole podstawowej Lwówek Śląski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 BUCIUTO Jadwiga Barbara nauczyciel matematyki Zgorzelec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 GĘBORYS Dagmara Helena ekonomista Kamienna Góra nie należy do partii politycznej
16 BRZOZOWSKA Kamila Dorota kierownik wydziału Złotoryja członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 BADZIŃSKA Agnieszka Ewa ekonomista Głogów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara pracownik do spraw osobowych Szklary Górne członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 CZYRKO Eurydyka Maria nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej Olszyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 KWIATKOWSKA Ewa pielęgniarka Polkowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 URBANOWICZ Łukasz Franciszek technik mechanik pojazdów samochodowych Wola Augustowska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 SARBAK Dawid Łukasz specjalista administracji publicznej Bolesławiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 BOJAKOWSKA Dorota specjalista administracji publicznej Bogatynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 LESZCZYK Wojciech Paweł fizyk Jelenia Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena adwokat Warszawa członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 OBAZ Robert Marcin inżynier telekomunikacji Jelenia Góra członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
3 FILACZYŃSKA Kaja lekarka Legnica członek partii politycznej: Lewica Razem
4 ZBRZYZNY Ryszard inżynier górnik Osiek członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 PIĄTEK Damian pracownik samorządowy Głogów członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 BURAKOWSKA Krystyna Anna nauczyciel przedszkola Legnica członek partii politycznej: Lewica Razem
7 PACZÓSKI Piotr Jerzy ekonomista Jelenia Góra członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 ORZECHOWSKA Joanna Magdalena specjalista ds. konsultingu Legnica członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
9 GRYĆ Paweł inżynier organizacji i planowania produkcji Jelenia Góra członek partii politycznej: Lewica Razem
10 MIARA Rafał ekonomista Złotoryja członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 JANKOWSKA Magdalena biotechnolog Chocianów członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
12 KRÓLEWIECKA-WALA Dominika pedagog specjalny Legnica członek partii politycznej: Lewica Razem
13 MAJEWICZ Przemysław Mikołaj przedsiębiorca Polkowice członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
14 BIDNYK Mikołaj Adam specjalista do spraw rekrutacji pracowników Biała nie należy do partii politycznej
15 KOHLMAN Piotr Rafał nauczyciel Głogów nie należy do partii politycznej
16 GŁUSZKO Rafał Krzysztof lekarz Gromadka nie należy do partii politycznej
17 BACZMAŃSKI Paweł Adam strażak Sady Górne nie należy do partii politycznej
18 PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna adwokat Warszawa nie należy do partii politycznej
19 GRZYB Leszek Kazimierz menedżer Zgorzelec członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
20 RAKSZEWSKA Alicja policjant służby kryminalnej - emeryt Lubin nie należy do partii politycznej Złożyła oświadczenie: pełniłam służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504).
21 JÓŹWIK Magdalena grafik komputerowy multimediów Legnica nie należy do partii politycznej
22 BRYCZKOWSKA Inez Jolanta nauczyciel Głogów nie należy do partii politycznej
23 KOKO Daniel Radosław fizjoterapeuta Ubocze członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
24 GADEK Sławomir Adam inżynier mechanik - środki transportu Jerzmanowa członek partii politycznej: Lewica Razem

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz politolog Sieradz członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
2 JASIŃSKI Krzysztof Piotr ekonomista Glinica członek partii politycznej: Ruch Narodowy
3 POTOCKA-KACZYK Anna Dorota menedżer Rudna członek partii politycznej: Ruch Narodowy
4 MISTOŃ Krzysztof Norbert pracownik działu zapewnienia jakości Chocianów nie należy do partii politycznej
5 GUDOWSKI Dominik Sławomir muzyk Stara Kamienica nie należy do partii politycznej
6 BUSTOWSKI Marcin Jerzy rolnik Jelenia Góra nie należy do partii politycznej
7 SOSIŃSKI Krystian Piotr górnik Lubin nie należy do partii politycznej
8 BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad logistyk Jelenia Góra członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9 KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj przedsiębiorca Józefów nie należy do partii politycznej
10 PASZYN Paweł Stefan informatyk Grzybiany nie należy do partii politycznej
11 MALICKI Jakub Edward sprzedawca Wrocław nie należy do partii politycznej
12 GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej przedsiębiorca Karpacz członek partii politycznej: Ruch Narodowy
13 ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka inżynier procesów produkcyjnych Dłużec nie należy do partii politycznej
14 KARPIEJ Sabina Iwona student budownictwa Jawor nie należy do partii politycznej
15 SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja menedżer Wrocław nie należy do partii politycznej
16 SPRYSAK Sebastian Jacek inżynier elektryk Legnica członek partii politycznej: Ruch Narodowy
17 WINNICKA Regina Elżbieta technik energetyk Zgorzelec nie należy do partii politycznej
18 BURDZIŃSKA Małgorzata Olga filolog Jelenia Góra członek partii politycznej: Ruch Narodowy
19 HOSZOWSKI Jarosław nauczyciel Legnica członek partii politycznej: Ruch Narodowy
20 PASZYN Agnieszka Katarzyna chemik Grzybiany nie należy do partii politycznej
21 NICIEJEWSKA Joanna analityk IT Warszawa nie należy do partii politycznej
22 MAJEWICZ Paweł przedsiębiorca Lubań członek partii politycznej: Korwin

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1 BORYS Piotr przedstawiciel władzy samorządowej - radny Lubin członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 CZERNOW Zofia parlamentarzystka Jelenia Góra członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 KROPIWNICKI Robert parlamentarzysta Legnica członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 KRAWCZYK Iwona Małgorzata parlamentarzysta Czadrów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 DROZD Ewa parlamentarzystka Głogów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 DUDKOWIAK Jarosław Ryszard przedstawiciel władzy samorządowej - Starosta Głogów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7 BARANOWSKA Dorota nauczyciel Zgorzelec członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8 BANDER Michał fizjoterapeuta Jawor członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9 SIKORA Konrad Jerzy urzędnik samorządowy Jelenia Góra członek partii politycznej: Nowoczesna
10 ROWIŃSKI Konrad Antoni przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta Lubań członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11 PICHAŁA Anna Eugenia ekonomista Parchów nie należy do partii politycznej
12 DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna przedsiębiorca Lubin członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13 ROLSKA Beata Edyta neurologopeda nauczyciel - pedagog Chocianów nie należy do partii politycznej
14 GRZEŚKÓW Zbigniew ekonomista Kotliska członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15 BARCIK Krystyna Henryka ekonomista Legnica członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
16 MAGRYŚ Urszula specjalista do spraw rachunkowości Bolesławiec członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
17 JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof przedstawiciel władzy samorządowej - radny Świerzawa nie należy do partii politycznej
18 SKÓRZEWSKA Barbara Anna nauczyciel Miroszowice nie należy do partii politycznej
19 STRĄCZEK Joanna Dorota kierownik przychodni Grzymalin nie należy do partii politycznej
20 SURWIŁO Małgorzata Joanna technik administracji Leśna członek partii politycznej: Nowoczesna
21 BROK Anna ekonomista Głogów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
22 ZIELIŃSKI Grzegorz ekonomista Lubin członek partii politycznej: Nowoczesna
23 GRAF Mirosław nauczyciel wychowania fizycznego Szklarska Poręba członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
24 BARTKOWIAK Włodzimierz analityk finansowy Osiecznica członek partii politycznej: Partia Zieloni

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
1 MYRDA Adam Stanisław mechanik maszyn i urzadzeń górnictwa podziemnego Lubin nie należy do partii politycznej
2 GABRYSIAK Tomasz Andrzej przedstawiciel władzy samorządowej - starosta Bolesławiec nie należy do partii politycznej
3 KIEŁB Jacek politolog Legnica nie należy do partii politycznej
4 MIEDZIŃSKI Piotr Jan ekonomista Jelenia Góra nie należy do partii politycznej
5 JANIK Kazimierz inżynier rolnictwa Zgorzelec nie należy do partii politycznej
6 CASTAÑEDA TRUJILLO Beata ekonomista Krotoszyce nie należy do partii politycznej
7 WANDYCZ Piotr Kazimierz strażak Trzebnice nie należy do partii politycznej
8 SZEFFS Irena Ewa pielęgniarka - specjalista pielęgniarstwa kardiologicznego Wleń nie należy do partii politycznej
9 SALA Rafał Krzysztof specjalista administracji publicznej Jawor nie należy do partii politycznej
10 LEWICKI Krzysztof Mirosław przedstawiciel władzy samorządowej - radny Księginice nie należy do partii politycznej
11 TOBIASZ Aleksandra Marta ekonomista Bogatynia nie należy do partii politycznej
12 CIEŚLA Maciej Jan nauczyciel wychowania fizycznego Chojnów nie należy do partii politycznej
13 SOBIESKA Emilia Janina organizator imprez rozrywkowych Legnica nie należy do partii politycznej
14 ZIELIŃSKI Artur Waldemar specjalista administracji publicznej Kamienna Góra nie należy do partii politycznej
15 CZAJA Dariusz Andrzej nauczyciel historii Głogów nie należy do partii politycznej
16 FOREMNA Justyna Magdalena dyrektor generalny Bolesławiec nie należy do partii politycznej
17 KUŚWIK Bartosz Seweryn animator kultury Lubań nie należy do partii politycznej
18 GRZELAK Katarzyna Aneta wyższy urzędnik samorządowy Zawidów nie należy do partii politycznej
19 WITKOWSKI Krzysztof Walery pedagog specjalny Zgorzelec nie należy do partii politycznej
20 KUSTROWSKA Jolanta Elżbieta technik rolnik Trzebcz nie należy do partii politycznej
21 ZAWIERUCHA Stefan Adam ekonomista Marciszów nie należy do partii politycznej
22 TYMIŃSKA Katarzyna Paula specjalista administracji publicznej Chocianów nie należy do partii politycznej
23 SAŁADUCHA Jadwiga Wacława nauczyciel nauczania początkowego Karpacz nie należy do partii politycznej
24 POLAK-SALOMON Kamil Norbert instruktor sportów siłowych Lubin nie należy do partii politycznej

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez