aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 8 o powierzchni 21,25 m2, położonego na II piętrze w wielorodzinnym budynku przy ul. F. Chopina 8 w Kamiennej Górze.

pupOsoby, którym w 2019 roku wypłacono zasiłek dla bezrobotnych lub dodatek aktywizacyjny zapraszamy do odbioru PIT-11 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Kamiennej Górze, ul. Sienkiewicza 6A, Sekretariat II piętro, w godzinach od 8:00 do 15:00 do dnia 21 lutego 2020 r.

fot. starostwo Kamienna Góra

Zarząd Powiatu Kamiennogórskiego ogłasza II ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego własność Powiatu Kamiennogórskiego, położonego w Kamiennej Górze, przy ul. gen. Józefa Hallera 7.

Kondolencje - T. Kulon

Kondolencje - T. Kulon

Kondolencje - T. Kulon

kondolencje

Kondolencje - T. Kulon

fot. UM Kamienna Góra

Zapraszamy po karnety w ramach akcji „Herbatka dla seniora”. Mieszkańcy Kamiennej Góry (w wieku 65+) mogą je otrzymać w wydziale promocji i polityki społecznej w kamiennogórskim ratuszu (pokój 301) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA