aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Janusz Chodasewicz

Ponad 3 miliony 425 tysięcy złotych dla Kamiennej Góry z rządowego Funduszu Inwestycji Samorządowych.

fot. umkg

Kamienna Góra przystąpi do realizacji projektu „Radosna edukacja w kamiennogórskich przedszkolach”. Otrzymaliśmy prawie 860 tysięcy złotych dotacji na jego realizację.
Projekt będzie realizowany w trzech miejskich przedszkolach od 1 października 2020 r. do 31 grudnia 2021 r. Jego całkowita wartość przekroczy milion złotych.

Lubawka - lato

Zapraszamy do zapoznania się z programem Akcji Lato Domu Kultury w Lubawce. Zajęcia będą odbywać się w plenerze przy zachowaniu zasad sanitarnych, z uwagi na istniejące jeszcze zagrożenie epidemiczne.

iluzjonista

Pierwsza, wakacyjna propozycja dla dzieci! Spotkanie z iluzjonistą - Arkadiuszem Wiatrowskim. Już 3 lipca najmłodsi mieszkańcy Lubawki oraz Chełmska Śląskiego będą mogli wziąć udział we wspaniałym show, pełnym zaskakujących sztuczek i mnóstwem dobrej zabawy.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w  dniu 25 czerwca 2020 r. wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

Zapraszamy do letniego kina samochodowego. 4 lipca o godzinie 21 wyświetlimy polską komedię „Miszmasz czyli Kogiel Mogiel 3”. Projekcja odbędzie się na placu nad Zalewem przy ul. Księcia Bolka I. Wjazd bezpłatny.

fot. UM Lubawka

18 czerwca 2020 r Gmina Lubawka wraz z Nadleśnictwem Kamienna Góra wykonała rozpoznanie terenu Gminy w celu zebrania informacji pod przyszłe wspólne projekty turystyczne zmierzające do większego włączenia atrakcji przyrodniczych do zrównoważonego ruchu turystycznego.

Przewodnik Dźwiękowy - Chełmsko Śląskie

Publikacja Przewodnika Dźwiękowego po Chełmsku Śląskim to efekt współpracy Gminy Lubawka z firmą Sudety.pro.

Kamienna GóraXXV Sesja Rady Miasta Kamienna Góra odbędzie się 24 czerwca 2020 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta z następującym porządkiem obrad:

gmina Kamienna Góra - działki Leszczyniec - III przetarg ustny

Wójt Gminy Kamienna Góra
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dwóch nieruchomości gruntowych niezabudowananych z gminnego zasobu nieruchomości :

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA