aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Lubawka

Roboty budowlane przy budowie świetlicy wiejskiej w Opawie, pomimo zawirowań pogodowych, trwają w najlepsze. W dniu 31 marca 2020 r. dokonano częściowego odbioru robót budowlanych na kwotę 322 226,66 zł.

gmina Kamienna Góra - azbest

Wójt Gminy Kamienna Góra informuje, że w dniu 24 marca 2020 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłosił konkursowy nabór na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z realizacją gminnych programów usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na rok 2020.

fot. UM Lubawka

31 marca 2020 r. w Gminie Lubawka były rozdawane maseczki ochronne dla pracowników sklepów. Jest to grupa zawodowa w szczególności wyeksponowana na kontakty z dużą liczbą osób. Część maseczek została wyprodukowana i przekazana nieodpłatnie do dystrybucji przez firmę RS Textile.

LO Kamienna Góra - informacja o rekrutacji

gmina Kamienna Góra

 

 fot. umkg

Mimo ograniczenia przyjęć interesantów w ratuszu, kamiennogórski samorząd pracuje. Przygotowujemy się do modernizacji sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, która ma zacząć się w tym roku.

umkg mops

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamiennej Górze uruchomił numer interwencyjny dla osób potrzebujących pomocy podczas epidemii koronawirusa (COVID-19).
Numer 664 437 564 jest czynny codziennie w godzinach 7:30 – 19:00.

fot. via UM Lubawka

Roboty budowlane przy budowie ścieżki rowerowej w obrębie zbiornika Bukówka osiągnęły połowę realizacji zakresu ustalonego w przetargu nieograniczonym. W dniu 16 marca 2020 r. odbyła się Rada Budowy na której dokonano także odbioru części inwestycji. W Radzie Budowy udział wzięli:

fot. UM Kamienna Góra

Obawiasz się zakażenia? Wolisz nie wychodzić z domu? Potrzebujesz pomocy w zakupie żywności?
Przekazujemy najważniejsze numery telefonów dla mieszkańców Kamiennej Góry.

lubawkaEwa Kocemba burmistrz Lubawki poinformowała na swoim profilu na facebooku o najnowszych ustaleniach w sprawie otwarcia przejścia w Libawce. Sprawa ta jest ważna dl aosób pracujących w Czechach.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA