aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

rokom lokale

logoPolski oddział wiodącego europejskiego producenta antresol zatrudni od zaraz inżynierów do projektowania systemów magazynowych tj. podestów i antresol.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni:
DIAGNOSTA LABORATORYJNY

W związku z wypowiedzią Rzecznika Prasowego Dyrektora ds. Medycznych DCR lek. Marka Wiśniewskiego z dnia 07.05.2021 r. lekarze Oddziału Reumatologii informują:

W imieniu wszystkich Pracowników Oddziału Reumatologii DCR w Kamiennej Górze oświadczam, że chcemy jak najszybciej wrócić do pracy i opieki nad naszymi Pacjentami, których kolejka rośnie z dnia na dzień!

dcrW związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi rzekomej likwidacji Oddziału Reumatologicznego w DCR sp. z o.o. oraz listem otwartym skierowanym przez lekarzy reumatologów do Zarządu Spółki, opublikowanym w dniu 06.05.2021 roku na łamach tygodnika „ID Informacje Dolnośląskie”, Zarząd Szpitala informuje:

1. Zarząd Szpitala nie likwiduje Oddział Reumatologii.

wypożyczalnia sprzętu medyczno - rehabilitacyjnego

W Kamiennej Górze przy Fizjoterapia S.C. funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu medyczno - rehabilitacyjnego.

Szczegóły - kliknij tutaj

olga

fot. wp

Liczne zalety porcelany sprawiają, że naczynia z niej wykonane od lat zajmują honorowe miejsce na stołach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Szczególnie często jest ona spotykana w formie różnorodnych zestawów kawowych. Co czyni wykonane z porcelany filiżanki tak wyjątkowymi oraz na co zwracać uwagę, decydując się na ich zakup?

 

REKLAMA