aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Na kierowcach ciężarówek spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pokaż swojemu znajomemu kierowcy TIR-a lub innej bliskiej Ci osobie, która zajmuje się tym fachem, że Ci na niej zależy, i sprezentuj jej bluzę z nadrukiem. Jednak który model wybrać, by obdarowywanemu przypadł do gustu ten prezent? Podpowiadamy, jak wybrać bluzę, która zachwyci każdego asa szos lub miłośnika pojazdów wielkogabarytowych.

Jaka bluza dla kierowcy TIR-a? Wybierz odpowiedni model

Wybór bluzy należy rozpocząć od dobrania odpowiedniego modelu. Na rynku znaleźć można mnóstwo rodzajów tej odzieży, dlatego wybór zdecydowanie nie jest prosty. Zacznij od fasonu. Najlepiej sprawdzą się tu proste modele, pozbawione dekoracji innych niż nadruk — dzięki temu możesz mieć pewność, że pod względem kroju bluza wpisze się w gust i potrzeby obdarowywanego. Zamierzasz sprawić niespodziankę wyjątkowej kobiecie, która pasjonuje się motoryzacją lub sama prowadzi wielkogabarytowe pojazdy? Możesz wybrać bluzę w damskim fasonie — lekko zwężaną w talii i podkreślającą sylwetkę.

Wybierając model, zwróć również uwagę na jego funkcjonalność. Szczególnie dobrym pomysłem może okazać się zakup fasonu typu kangurek, czyli wyposażonego w dużą kieszeń z przodu ubrania. Pozwoli ona mieć wszelkie niezbędne przedmioty zawsze pod ręką i z pewnością przypadnie do gustu tym osobom, które cenią sobie praktyczność ubioru. W kieszeni tego rodzaju można także ogrzać ręce w czasie chłodnych jesiennych i zimowych miesięcy.

Bluza dla kierowcy TIR-a — z kapturem czy bez?

Kolejnym krokiem w procesie doboru idealnej bluzy jest zdecydowanie, czy ubranie ma być wyposażone w kaptur. Ten element, choć czysto opcjonalny, może znacząco poprawić komfort korzystania z odzieży. Obdarowywany doceni ten element szczególnie wtedy, gdy na zewnątrz panują niskie temperatury lub wieje chłodny wiatr. Założenie ciepłego, miękkiego kaptura zapewnia komfort oraz chroni przed przewianiem. Kierowca TIR-a z pewnością ucieszy się z bluzy z kapturem — funkcjonalna odzież pozwoli mu cieszyć się optymalną temperaturą nawet w obliczu problemów z klimatyzacją lub podczas długiego postoju na stacji benzynowej.

Bluza z nadrukiem dla kierowcy TIR-a — jaką grafikę wybrać?

Jeśli poszukujesz bluzy dla kierowcy TIR-a, z uwagą podejdź do wyboru nadruku. Świetną propozycją będą na przykład ubrania z grafikami i zabawnymi napisami, nawiązującymi do specyfiki tej niełatwej profesji. Taki model z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanego i uczyni podarek niezapomnianym — masz to jak w banku! Kierowca chętnie założy taką bluzę nie tylko do pracy.

Innym świetnym wyborem będą także modele z logotypami popularnych producentów samochodów ciężarowych i dostawczych, takich jak MAN czy Scania. Taki nadruk będzie doskonale rozpoznawalny nie tylko w środowisku kierowców. Jeśli obdarowywany ma swoją ulubioną markę, postaw na model z symboliką właśnie tego producenta. Bluza z logotypem to także fantastyczny pomysł na prezent dla osób, które pasjonują się samochodami ciężarowymi, choć same ich nie prowadzą. Atrakcyjnych nadruków szukaj na przykład w sklepie Escobart — ofertę bluz dla kierowców TIR-a znajdziesz na stronie https://escobart.pl/bluza-dla-kierowcy-tira-meska-z-kapturem.

 

REKLAMA