aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. policja Kamienna Góra

Policjanci z kamiennogórskiej jednostki po godzinie 18:00 w sobotę 3 grudnia 2022 roku otrzymali informacje o zdarzeniu, do którego doszło niedaleko Bukówki.
Jego świadkowie widzieli jak kierujący maszyną budowlaną (wozidłem) zjeżdża z drogi i kontynuuje jazdę łąką. Pomimo grząskiego terenu zdołał przejechać jeszcze kilkadziesiąt metrów. Niedługo potem wyszło na jaw, dlaczego mężczyźnie nie przeszkadzała taka zmiana trasy.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj w Kątach Wrocławskich zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra brały udział w turnieju minisiatkówki w ramach Volleymanii Dolny Śląsk.

Lubawka, wystawa ozdób świątecznych

W naturalnym otoczeniu, czyli na choinkach, można było obejrzeć ozdoby podczas Międzynarodowej Wystawy Ozdób Świątecznych w Domu Kultury w Lubawce.

Krzeszów, jarmark mikołajkowy

Na parkingu przed wejściem na teren opactwa w Krzeszowie trwa Jarmark Mikołajkowy. Podczas zabawy rozświetlona ma być choinka.

Ptaszków, Mikołaj

Mikołaj odwiedził dzisiaj mieszkańców Ptaszkowa. Gość przeszedł przez wieś. Słodyczami częstował osoby, które go usłyszały i wyszły z domu.

Chełmsko Śląskie, Mikołaj

Dzisiaj w Chełmsku Śląskim pojawił się Mikołaj. Czekał na dzieci m.in. na rynku i drodze prowadzącej do kościoła.

Chełmsko Śląskie, koncert, charytatywny, KAMI

Z inicjatywy członkiń zespołu KAMI w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim odbył się dzisiaj koncert charytatywny.

Lubawka, Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy

Na lubawskim rynku trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza potrwa do wieczora.

marciszow gmina

Gmina Marciszów chce pożyczyć milion złotych. Właśnie ogłoszony został przetarg na udzielenie i obsługę kredytu.

fot. UMWD

Jarmark Bożonarodzeniowy, który już po raz kolejny odbywa się we Wrocławiu, jest okazją, aby poczuć wyjątkową atmosferę zbliżających się Świąt. Ponad 20 wystawców z całego województwa do 23 grudnia będzie prezentować swoje wyroby oraz tradycyjne lokalne potrawy. W tym roku dzięki współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego i miasta Wrocław na Jarmarku znaleźć można stanowisko prezentujące produkty regionalne i smaki Dolnego Śląska.

mosDnia 02 grudnia 2022 roku na sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Mecze rozegrane zostały systemem do 3 wygranych setów do 25 punktów. Ewentualny tie-break do punktów 15. U dziewcząt, jak i chłopców rozegrano po jednym spotkaniu

zus Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed fałszywymi telefonami od rzekomych pracowników ZUS, którzy proszą o podanie danych potrzebnych do wypłaty środków z subkont. Oszuści chcą w ten sposób wyłudzić informacje, które mogą posłużyć im np. do kradzieży lub zaciągnięcia kredytu.

Kamienna Góra, policja, komendant, młodszy inspektor Adam Jacek Pilch

Podczas uroczystej zbiórki młodszy inspektor Adam Jacek Pilch przejął dowodzenie w komendzie powiatowej policji w Kamiennej Górze.

policja Kamienna Góra

Policja zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Senior Online", na którym poruszone będą tematy związane m.in. z bezpiecznymi zakupami w internecie. Transmisja odbędzie się w serwisie YouTube na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

lzsW Pisarzowicach odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w tenisie stołowym. Zawody zaplanowane są na 14 grudnia.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2021

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2022 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

wszystko o święcie miasta Lubawka w 2022 roku - 23 - 25 września

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2023 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA