aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policja

Kierowca został zatrzymany przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej do kontroli drogowej w dniu 21 kwietnia br., kiedy to w Marciszowie kierował swoim Oplem Zafirą, mając w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu. Wówczas musiał opuścić swój pojazd, a od policjantów otrzymał wezwanie, na które miał się stawić w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w określonym terminie, by możliwe było przeprowadzenie z nim czynności procesowych w tej sprawie.

policja

Kamiennogórscy policjanci bazując na zebranych materiałach operacyjnych ustalili, iż jeden z mieszkańców gminy Kamienna Góra w nocy z 26 na 27 lutego mógł doprowadzić przemocą swoją kilka lat młodszą koleżankę do poddania się innej czynności seksualnej.

kg ratusz

Wczoraj (poniedziałek, 10 maja) minął termin składania ofert w konkursie na sekretarza miasta Kamienna Góra.

Adam Blicharski

Znany jest już termin pogrzebu śp. Adama Blicharskiego. Zastępca burmistrza Kamiennej Góry zmarł w niedzielę.

Jak informuje wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, zakończony został wykop pod krótszy z tuneli powstających na drodze ekspresowej S3 między Bolkowem a Kamienną Górą.

 kondolencje

policja

Dzisiaj (niedziela, 9 maja) po godzinie 15 w Marciszowie a skrzyżowaniu drogi w kierunku Kaczorowa oraz drogi z Wieściszowic doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Krzeszów - zjazd motocyklowy

Kilkuset motocyklistów przyjechało dzisiaj (niedziela, 9 maja) do Krzeszowa. Na terenie opactwa odbywa się VIII Zjazd Motocyklowy.

kondolencje

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 20:00 9 maja do 10:00 10 maja.

REKLAMA