aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2

Podobnie jak podczas poprzednich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kamiennogórski finał gra już w piątek. Koncert dla WOŚP trwa w Szkole Podstawowej nr 2.

Chełmsko Śląskie, WOŚP

W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim odbędzie się kiermasz ciast.

Lubawka, WOŚP

Rozpoczął się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawce. Początek był muzyczny.

WOŚP Pisarzowice

 

WOŚP, Stara Kopalnia, Wałbrzych

W niedzielę 29 stycznia na terenie Starej Kopalni zagra 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moc atrakcji szykuje wałbrzyski sztab wraz z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury.

WOŚP Krzeszów

 

WOK

Trwają ostatnie przygotowania do tegorocznego 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wałbrzychu. W akcję zaangażowana jest szeroka rzesza instytucji i firm. W niedzielę wystartujemy o godzinie 15.oo w Sali Łańcuszkowej w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni. Wolontariusze już rano pojawią się na ulicach miasta. Najmłodszy ma 16 miesięcy! Przed południem zapraszamy także do wizyty w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

wosp Główna impreza finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Marciszowie zaplanowana jest na niedzielę od godziny 15:00 w Domu Kultury.

fot. UM Kamienna Góra

Złote serduszko ufundowane przez burmistrza Janusza Chodasewicza trafi na licytację tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamiennej Górze.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grać będzie w Kamiennej Górze w sali widowiskowej Centrum Kultury. Początek w niedzielę o 15:00.

REKLAMA