aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UMWD

Jarmark Bożonarodzeniowy, który już po raz kolejny odbywa się we Wrocławiu, jest okazją, aby poczuć wyjątkową atmosferę zbliżających się Świąt. Ponad 20 wystawców z całego województwa do 23 grudnia będzie prezentować swoje wyroby oraz tradycyjne lokalne potrawy. W tym roku dzięki współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego i miasta Wrocław na Jarmarku znaleźć można stanowisko prezentujące produkty regionalne i smaki Dolnego Śląska.

policja Kamienna Góra

Policja zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Senior Online", na którym poruszone będą tematy związane m.in. z bezpiecznymi zakupami w internecie. Transmisja odbędzie się w serwisie YouTube na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

lzsW Pisarzowicach odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w tenisie stołowym. Zawody zaplanowane są na 14 grudnia.

Lubawka, Pielucha dla malucha

Zbliża się finał tegorocznej akcji Pielucha dla Malucha organizowanej przez lubawski klub Choppers Garage.

#szczepimySię #covid19 #pfizer #johnson

Informujemy, że istnieje możliwość zaszczepienia się przeciwko covid szczepionką marki Pfizer (wariant omikron) oraz Johnson&Johnson
termin 07.12.2022
rejestracja - 577 711 144
www.nzozrodzina.org

Lubawka, Mikołajkowe warsztaty

Dom Kultury w Lubawce zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat na warsztaty mikołajkowe połączone z świętego Mikołaja.

Kamienna Góra, Jarmark Bożonarodzeniowy

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz serdecznie zaprasza na miejski JARMARK BOŻONARODZENIOWY.

Koncert bożonarodzeniowy w Krzeszowie

Okres Bożego Narodzenia to czas radości i radosnego świętowania. Z tej okazji krzeszowskie opactwo zaprasza na niezwykły koncert do najpiękniejszego miejsca na Dolnym Śląsku.

Krzeszów, Święto światła

W niedzielę, 18 grudnia, w krzeszowskim opactwie będzie obchodzone Święto Światła, dzień w którym upamiętniane jest odnalezienie Cudownej Ikony Matki Bożej Łaskawej. Ikona odnaleziona została 18 grudnia 1622 roku, po prawie 200 latach od zaginięcia.

krzeszow

18 grudnia o godzinie 18.30 w bazylice krzeszowskiej będzie można usłyszeć nową kompozycję, która została zamówiona specjalnie na Święto Światła. Będzie to ostatni koncert w ramach festiwalu muzyki dawnej „Radix Poloniae” w 2022 r.

REKLAMA