aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Marciszów, Górska Kamiennogórska

Już można zapisywać się na tegoroczną edycję Górskiej Kamiennogórskiej. W tym roku piechurzy będą mieli do pokonania trasę w Rudawach Janowickich. Bazą zawodów będzie Marciszów. Imprezę zaplanowano na 15 października.

Kamienna Góra, Marzymy po murze

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze i Centrum Kultury w Kamiennej Górze zapraszają od 16 sierpnia na serię warsztatów i wydarzeń artystycznych „Marzymy po murze”. Finał zaplanowano na poniedziałek 29 sierpnia.

Górska Kamiennogórska

Organizatorzy GórskiejKamiennogórskiej udostępnili mapę tzw. małej pętli, czyli trasy o długości 25 35 km i łącznym przewyższeniu ok. 2000 metrów.

Bukówka

Koło PZW Kamienna Góra "Miasto" organizuje feederowe otwarte zwody wędkarskie na Bukówce. Prowadzona będzie klasyfikacja open oraz mistrzostwa koła.

Lubawka - Pocztówka z wakacji

Biblioteka w Lubawce organizuje zajęcia kreatywne "Pocztówka z wakacji". Trwają zapisy.

Jarmark Tkaczy Śląskich

Tegoroczny Jarmark został podzielony na dwa, tematyczne dni.

Bukówka, Maraton charytatywny

Wokół zbiornika Bukówka odbędzie się 24-godzinny marszobieg charytatywny. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na dwa cele. Impreza zaplanowana jest na 9-10 września.

Stowarzyszenie Leszczynieckie Perspektywy

Stowarzyszenie Leszczynieckie Perspektywy organizuje wycieczkę autokarową do Wrocławia. Wyjazd zaplanowany jest na 20 sierpnia.

Chełmsko Śląskie, Jarmark Tkaczy Śląskich

Znany jest już program Jarmarku Tkaczy Śląskich, który odbędzie się w Chełmsku Śląskim 19 i 20 sierpnia. Gwiazdami będą Tribbs oraz Inoros.

Narodowe Czytanie w Lubawce

Biblioteka Gminna w Lubawce zaprasza na kolejną odsłonę Narodowego Czytania. W tym roku czytane będą „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

REKLAMA